Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Жовтнева сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04353633) був реорганізований і увійшов до складу Токмацької громади

Картинки по запросу запорізька область красиві картинки

Обласний центр - місто Запоріжжя.

Влада
Органами державної виконавчої влади в Запорізькій області та районах є відповідно обласні та районні державні адміністрації, які очолюють голови цих адміністрацій.

Діяльність облдержадміністрації спрямована на забезпечення прав та законних інтересів громадян, соціально-економічний розвиток області.

Історія регіону

Картинки по запросу запорізька область красиві картинки
У Запорізькій області, мабуть, як ніде в Україні, помітні традиції, які сягають корінням в багату історію краю. Історики і археологи підтверджують, що на території Запорізької області люди жили з давніх-давен. В IX–XII століттях ці землі були вже густо заселені. Але в XII столітті край почав обезлюднювати через міжусобні війни і постійні напади кочівників. Наприкінці XV – початку XVI століть господарями земель за дніпровськими порогами стали запорозькі козаки. Неприступний острів Хортиця перетворився на один із центрів формування козацького війська, яке стало грізною силою у боротьбі українського народу за свою незалежність.

Саме Запоріжжю судилося стати колискою української демократії, тому що запорозькі козаки першими створили на території України політичне формування з усіма атрибутами республіки. Наприкінці 1770 року була закладена Олександрівська фортеця, що переросла згодом у місто Запоріжжя. Справжній промисловий і будівельний бум припадає на початок 30-х років XX століття з введенням в експлуатацію Дніпровської гідроелектростанції. У регіоні був створений потужний металургійний комплекс, подальшого розвитку дістало машинобудування. Запоріжжя стало одним із найбільших промислових центрів України і Східної Європи.

Територія області, кордони

Картинки по запросу запорізька область красиві картинки
Запорізька область розташована в степовій зоні південноукраїнських чорноземів Східноєвропейської рівнини. Займає площу 27,2 тис. кв. км, що становить 4,5% від загальної території країни.

Область межує з Дніпропетровською, Донецькою, Херсонською областями. Південний кордон пролягає уздовж узбережжя Азовського моря більш ніж на 300 кілометрів.

Населення
Загальна чисельність населення регіону складає 1 909 тис. чоловік. Щільність - 74 чоловіки на 1 кв. км.

Культура і традиції

Похожее изображение
Культурне життя населення області різноманітне і насичене подіями. Діяльність установ культури спрямовується на подальший розвиток української культури та культури усіх національних груп, що проживають на території області.

В області нараховується 19 музеїв, в тому числі 12 краєзнавчі, 3 мистецтвознавчі, 4 – історії та археології. Діє один цирк, 4 театри: український музично–драматичний, юного глядача, ляльковий і муніципальний театр “Ві”. А також існує філармонія, симфонічний оркестр якої вважається одним з кращих в Україні.

Природні особливості
Область має 299 територій і об'єктів природно-заповідного фонду; 181 заказник, з них 7 державного значення, 95 пам'яток природи, у тому числі 6 державного значення; 3 заповідні урочища, 20 парків - пам'яток садово-паркового мистецтва.

Тут сприятливі кліматичні умови. На узбережжі Азовського моря - зручні піщані пляжі, є джерела мінеральної води i лiкувaльнi грязі, сконцентровані в приморських лиманах, озерах та затоках.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування